Nieuws

Ons mam

25 maart 2017

door Jeroen Weyers Gade gij ook met rozen langs de deuren? Dat vroeg mijn moeder, ons mam, een paar weken voor de verkiezingen toen ik bij haar in Waalre op bezoek was. Ja natuurlijk zei ik. Dat is hartstikke leuk om te doen en belangrijk nu. Ik heb ze hier nooit aan de deur gehad.

lees verder »

#BIEBdebat Schoolontbijt

door Fouad Kabbouti op 16 maart 2017

Het Jongerenparlement besloot in oktober vorig jaar ervoor te zorgen dat er geen kinderen zonder ontbijt in de klas zitten. Zij namen contact op met wethouder Kagie en die kreeg een aantal schooldirecteuren mee voor een proef met het Schoolontbijt. Bij de PvdA Den Bosch leeft het dilemma: moet je alle kinderen een ontbijt op

lees verder »

Samen vooruit

16 maart 2017

Het is een bittere uitslag voor de Partij van de Arbeid, ook in onze gemeente. Wij hebben die uitslag te respecteren. Dat hoort bij democratie. De kiezer heeft gesproken en de opkomst was, ook in onze gemeente, ongekend hoog. Onze felicitaties gaan uit naar de winnaars van deze verkiezingen. In onze gemeente kozen 4719 mensen

lees verder »

Nicole de Koning WAUW-vrouw 2017

door Lisette van der Swaluw op 8 maart 2017
Foto Ben Nienhuis (8 maart 2016)

Onder meer omdat zij zich jarenlang heeft ingezet voor o.a. jongeren met een afstand tot de arbeidsmarkt, is Nicole de Koning uitgeroepen tot WAUW-vrouw van 2017. Zij kreeg de bijbehorende versierselen uitgereikt door de WAUW-vrouw van 2016, Inke Katoen. Dat gebeurde op Internationale Vrouwendag tijdens een feestelijke bijeenkomst in restaurant ff Swanjéé. Nicole de Koning

lees verder »

ALV en bedankavond met rondleiding in De Soete Moeder

door Hans Hermans op 5 maart 2017

De ALV van 24 maart wordt gecombineerd met een bedankavond voor alle vrijwilligers. Er is in de campagneweken weer veel werk verzet. De ALV vindt plaats in Kloosterhotel De Soete Moeder, Nemiusstraat 4, 5212 RG ‘s-Hertogenbosch. Er bestaat de mogelijkheid om mee te doen aan een rondleiding in dit leerwerkhotel voorafgaand aan de ALV om

lees verder »

Minister Bussemaker spreekt waardering uit voor Kindcentrum ’t Schrijverke

door Reinoud van Uffelen op 5 maart 2017

Met foto’s van Angela Haas. Zaterdag 4 maart was minister Jet Bussemaker (PvdA) op bezoek bij Kindcentrum ’t Schrijverke. Op ’t Schrijverke geeft men op een eigen manier vorm aan Passend Onderwijs. De wet op Passend Onderwijs zegt dat alle kinderen een zo passend mogelijke plek in het onderwijs verdienen. Onderwijs dat leerlingen uitdaagt, dat

lees verder »

Bossche 10-punten-plan Wonen

door Lisette van der Swaluw op 4 maart 2017

Het recht op wonen is verankerd in onze grondwet. De Bossche PvdA onderstreept dat recht van harte. Helaas is de praktijk soms weerbarstig. Nog lang niet alle Nederlanders hebben een dak boven het hoofd. Laat staan dat zij betaalbaar en comfortabel kunnen wonen. Daarom overhandigde ik vandaag het Bossche 10-punten-plan Wonen aan Attje Kuiken. PvdA-fractievoorzitter

lees verder »

Persoonlijke mededeling

door Reinoud van Uffelen op 4 maart 2017

Momenteel ben ik al ruim een maand uitgevallen op mijn werk. Ik heb een burn-out. Op dit moment heb ik weinig energie en neem ik op doktersadvies gas terug over de hele linie en dus ook bij de PvdA. Het zal heus weer beter gaan op termijn, ik ben positief gestemd en werk aan mijn

lees verder »

Jeroen Dijsselbloem op bezoek

door Reinoud van Uffelen op 1 maart 2017

Bijgaande uitnodiging kregen wij van Avans. U bent van harte uitgenodigd. Op maandag 13 maart ontvangt de opleiding Bestuurskunde minister Dijsselbloem voor een eigen versie van College Tour. Wij nodigen je van harte uit om hierbij aanwezig te zijn. BSK College Tour Studenten, alumni, werkveldrelaties en medewerkers gaan het gesprek aan met Jeroen Dijsselbloem. Onze

lees verder »

Minister Jet Bussemaker op ’t Schrijverke

1 maart 2017

door Marcia van der Wens Jet Busssemaker, minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap komt deze zaterdag 4 maart van 11.30 tot 12.30 op werkbezoek op basisschool ’t Schrijverke.  Zij is nieuwsgierig naar hoe ’t Schrijverke Passend Onderwijs vorm geeft. Daarvoor gaan we graag de zeepkist op. We nodigen u van harte uit aanwezig te zijn. Onze

lees verder »