Nieuws

Vijf vragen aan… Desirée Coense-Weber

door Reinoud van Uffelen op 25 juni 2017
Foto Coense fotografie

Je bent pas net lid van de PvdA. Waarom heb je besloten lid te worden van een politieke partij en waarom van de PvdA? Politiek is iets wat bij ons niet echt leeft in de familie. Er zijn regelmatig discussies en iedereen heeft een mening, maar dat is het. Vanuit mijn opvoeding heb ik wel

lees verder »

Vijf vragen aan… Jolanda Noordzij

door Reinoud van Uffelen op 19 juni 2017

Je hebt sinds kort een nieuwe baan en hebt ook nog een eigen bedrijf. Wat doe je precies? Ik ben in december 2016 begonnen als locatiemanager van Kindcentrum Waluwe Kids en BSO de Uitkijk in Zaltbommel bij Kanteel Kinderopvang. Kanteel is een maatschappelijke kinderopvang instelling. Deze job is goed te combineren met mijn moederschap en mijn

lees verder »

Vijf vragen aan… Rebecca Slotboom

door Reinoud van Uffelen op 14 juni 2017

Je bent sinds 2016 weer lid van de PvdA, maar je was het eerder ook. Hoe zit dat precies en waarom ben je teruggekomen? Ik ben nu 31 en ben mezelf 10 jaar geleden gaan oriënteren op een politieke kandidatuur. In 2008 ben ik lid geworden van de PvdA in Tilburg. In die tijd een

lees verder »

Succesvol rondje

door Lisette van der Swaluw op 13 juni 2017

Als oppositiepartij is het niet vanzelfsprekend dat je punten binnenhaalt. Je hebt immers niet het voordeel van de macht van de meerderheid. Toch hebben wij de afgelopen periode flink wat successen geboekt. Om een paar voorbeelden te noemen: er komt meer ruimte voor mensen in de bijstand om bij te verdienen, er komen meer sociale huurwoningen

lees verder »

Stand van zaken verkiezingsprogramma GR 2018

door Jeroen Weyers op 11 juni 2017

Sinds enkele weken is de programmacommissie bezig met het ophalen van informatie voor ons verkiezingsprogramma. Aan de hand van een tiental thema’s zijn er gesprekken georganiseerd met betrokken inwoners van de gemeente om bouwstenen te verzamelen. Een programmacommissie bestaande uit Lisette van der Swaluw, Osman Cifci, Fouad Kabbouti, Pieter Paul Slikker, Marcia van der Wens,

lees verder »

Vrijwilligers gezocht

door Reinoud van Uffelen op 10 juni 2017

Onze afdeling kent een groeiend ledenaaantal. We hebben momenteel weer meer dan 300 leden. Onze leden zijn onze achterban en de communicatie met die achterban vinden we essentieel. Die communicatie gaat steeds meer digitaal. Er wordt ongeveer maandelijks een nieuwsbrief verstuurd per e-mail, daarnaast is er een Facebook-pagina en een besloten Facebook-groep. Wij checken regelmatig

lees verder »

Vijf vragen aan…. Sabita Mahabali

door Reinoud van Uffelen op 9 juni 2017

Jij werkt voor de gemeente ’s-Hertogenbosch, wat doe je precies? Ja, dat klopt. Ik werk voor de gemeente ‘s-Hertogenbosch. Ik ben beroeps integraal BOA, buitengewoon opsporingsambtenaar. mijn werkzaamheden bestaan uit ondermeer toezicht houden, bekeuringen en boetes uitschrijven, het constateren van overtredingen en alles wat met verkeer te maken heeft. Ik hou me ook bezig met het milieu

lees verder »

De kandidaatstelling is geopend

door Nanne Scholtens op 28 mei 2017

De kandidaatstelling voor de gemeenteraadsverkiezing 2018 is vanaf 1 juni 2017 geopend. Op 21 maart 2018 vinden er gemeenteraadsverkiezingen plaats. De PvdA ‘s-Hertogenbosch zoekt mensen met politieke ambities en kwaliteiten die gemeenteraadslid willen worden. In de huidige gemeenteraad van ‘s-Hertogenbosch heeft de Partij van de Arbeid 4 zetels. De gemeenteraad telt in totaal 39 zetels.

lees verder »

WIJ en ZIJ denkers

door Osman Çifçi op 23 mei 2017

Polarisatie en radicalisering. WIJ en ZIJ denkers. Een moeilijke tijd. Vooral na zo dag in Manchester. Een vreselijke aanslag die ons uit elkaar drijft. Ik leef mee met alle nabestaanden.  Het geloof om samen met alle culturen verder te leven heb ik nooit verloren. Gelukkig zie ik dit vanavond in Manchester. Duizenden komen bij elkaar

lees verder »

Ook onze stad heeft een achterkant

door Lisette van der Swaluw op 23 mei 2017

Bijdrage PvdA Den Bosch Algemene beschouwingen 2017 Er gaat heel veel goed in onze stad. Om een aantal wapenfeiten te noemen: financieel staan we er goed voor. We hebben een prima onderhouden historische binnenstad, we hebben het Paleiskwartier met moderne architectuur. We bouwen volop aan Willemspoort waar steeds meer mensen wonen en werken. We hebben

lees verder »